Bazar - info

Kopírky v bazaru jsou repasované stroje. Tyto kopírky jsou k nám dováženy jako použité, zejména ze Švýcarska, Švédska a Německa.

Poté co si zákazník vybere model stroje a sestavu přídavných zařízení, v našem servisním středisku projde tato kopírka kompletní generální opravou. Takový stroj u nás kompletně demontujeme, všechny díly vyčistíme a zkontrolujeme. Opotřebené díly vždy měníme za nové. Bez ohledu na opotřebení vždy vyměníme za nové ty díly, které vytvářejí kvalitu kopie (hlavní válec, developer, toner, ... ). Kopírku opět sestavíme, inicializujeme nový spotřební materiál, nově nastavíme provozní hodnoty a tuto kopírku podrobíme zátěžovým testům, při kterých otestujeme kvalitu kopií a funkčnost všech přídavných zařízení. Až po bezproblémovém průběhu všech testů, je předána kopírka zákazníkovi.

Na takové stroje poskytujeme základní záruku 6 měsíců, nebo dvojnásobně prodlouženou záruku (na základě servisní smlouvy).

Bazar

V době poslední aktualizace nebyl na skladě žádný repasovaný stroj, naše nabídka těchto strojů se neustále mění, proto se po bližších informacích ptejte telefonicky nebo návštěvou naší prodejny.